Nożyce do żywopłotów

Nożyce do żywopłotów HSE 81 Stihl

hse 81

Trwałe, elektryczne nożyce do żywopłotów wyposażone w bardzo mocny silnik - 650 W. Przeznaczone do cięcia twardych żywopłotów. Większy zasięg dzięki przestawnemu uchwytowi z 5 pozycjami roboczymi. Duży odstęp między zębami. Ergonomicznie ukształtowane, bogate wyposażenie i niewielki ciężar umożliwiają nieskomplikowane posługiwanie się urządzeniem i mało męczącą pracę.

 

 

 

Czytaj więcej: Nożyce do żywopłotów HSE 81 Stihl

Nożyce do żywopłotów HSE 71 Stihl

hse 71

Elektryczne nożyce do żywopłotów wyposażone w silnik o niskim poziomie wibracji i dużej mocy 600 W do cięcia twardych żywopłotów. Duża siła cięcia, ergonomiczny design, łatwa obsługa. Przestawny uchwyt z 5 pozycjami roboczymi zapewniający płynne, wygodne cięcie. 2 długości listwy tnącej. Ergonomicznie ukształtowane, bogate wyposażenie i niewielki ciężar umożliwiają nieskomplikowane posługiwanie się urządzeniem i mało męczącą pracę.
 
 
 
 

Nożyce do żywopłotów HSE 61 Stihl

 hse 61Ciche, elektryczne nożyce do żywopłotów z mocnym (500W) silnikiem o niskim poziomie wibracji. Duża siła cięcia, ergonomiczny design, łatwa obsługa. Przestawny uchwyt z 5 pozycjami roboczymi zapewniający płynne, wygodne cięcie. Ergonomicznie ukształtowane, bogate wyposażenie i niewielki ciężar umożliwiają nieskomplikowane posługiwanie się urządzeniem i mało męczącą pracę.

 

Czytaj więcej: Nożyce do żywopłotów HSE 61 Stihl

Nozyce do żywopłotów HSE 52 Stihl

hse 52

Lekkie i poręczne, nowe elektryczne nożyce do żywopłotów STIHL, charakteryzujące się cichym trybem pracy. Do przycinania drobnych i cienkich gałązek. Wyposażone w włącznik oburęczny z specjalną dźwignią blokady. Ergonomicznie ukształtowane, bogate wyposażenie i niewielki ciężar umożliwiają nieskomplikowane posługiwanie się urządzeniem i mało męczącą pracę.

Czytaj więcej: Nozyce do żywopłotów HSE 52 Stihl

kosiarko-rozdrabniacz bivanga brona listwy do cięcia frezarko-sadzarka glebozarka podcinacz korzeni kultywator głębosz rozdrabniacz gałęzi listwa tnąca Dragone Rosatello, platforma doczepiana Athos MCMS orizzonti Moreni brona aktywna przygotowanie cięcie mechaniczne Ditta podłoża podłoże pod borówki brona talerzowa łopaty mechaniczne cięcie sadu platforma sadownicza platforma samojezdna Bomet